EsthePro DUO
Лидер в Технологиите за Лазерна Епилация
Открийте първата в света технология с две ръкохватки, която позволява едновременна работа за двойна ефективност и минимално време за обработка на големи зони. EsthePro DUO е проектиран с AI и космически технологии за изключителна прецизност и адаптивност към индивидуалните нужди на клиентите.
- Уникални Германски Лещи: Технологията на German LIMO осигурява 100% по-прецизна обработка, 20% по-висока енергийна плътност и 50% по-ефективни резултати.
- Интелигентна Охладителна Система: 360-градусова технология за охлаждане, която охлажда температурата на кожата с -18° за по-малко от 2 минути.
- Иновативни Спотове за Обработка: От 8мм до 30мм, за прецизна и удобна обработка на всяка зона, от ноздрите до големи области като краката, гърба и корема.
Създаден за професионалисти, EsthePro DUO комбинира най-новите технологии за максимална възвръщаемост на инвестицията и удовлетворение на клиентите.
Добре дошли в бъдещето на естетиката с EsthePro DUO!
EsthePro DUO
е най-модерната технология диодна лазерна епилация, създадена да трансформира вашата практика и да отговори на всички нужди в естетичната медицина. Съчетавайки иновативна технология и изключителна ефективност, този апарат предоставя безупречни решения за прецизни, безопасни и резултатни процедури благодарение на AI интелигентна система.
Независимо дали търсите технология за лазерна епилация, EsthePro DUO осигурява всичко необходимо за оптимални резултати готов да подобри и замени старите технологии на пазара. Благодарение на своята усъвършенствана технология, той предлага максимално удобство както за оператора, така и за пациента.
С EsthePro DUO вие не просто предлагате услуги, а инвестирате в доверие, качество и конкурентно предимство. Разработен с визия за бъдещето, апаратът е перфектният избор за всяка клиника или салон, който се стреми да предложи на клиентите си върховото изживяване в естетичната индустрия.
ALEXANDRITE 755 NM
755nm предлага по-силно поглъщане на енергията от меланиновия хромофор, което го прави идеален за светли и тънки косми.Насочва се към подутина на космения фоликул и е особено ефективен при суперпонирани образувания.
DIODE 808 NM
808nm е класическа дължина на вълната за лазерно обезкосмяване.Тази дължина на вълната прониква дълбоко в космения фоликул с висока мощност, подходяща
DIODE 940 NM
940nm е полезна дължина за третиране на по-груба и дебела коса.Ефективно прониква по-дълбоко в кожата, достигайки по-дълбоките слоеве, където се намират космените фоликул
ND:YAG 1064 NM
1064nm е дължина на вълната, характеризираща се с по-малко поглъщане от меланина, което я прави целево решение за по-тъмни типове кожа.В същото време, 1064nm предлага по-дълбоко проникване в космения фоликул.
ИНТЕЛИГЕНТНО ДВОЙНО РЕШЕНИЕ С ДВЕ РАБОТЕЩИ ДИОДНИ РЪКОХВАТКИ
EsthePro DUO е изцяло златния стандарт в диодната лазерна система за епилация, която комбинира авангардна диодна лазерна технология с изкуствен интелект, за да предостави несравнимо ниво на ефективност и удобство. Специално създаден за модерните естетични клиники, този апарат предлага едновременно използване на две ръкохватки – революционно предимство, което спестява време и увеличава производителността.
Основни предимства на EsthePro DUO:
- Две ръкохватки, работещи едновременно: Уникалната технология позволява паралелна обработка на две различни зони, което ускорява процедурите и повишава удовлетворението на клиентите.
- AI (Изкуствен интелект): Интелигентната система автоматично анализира кожата и косъма, за да препоръча оптимални параметри за лечение. Това гарантира безопасност и прецизност без нужда от сложни настройки.
- Изключителна мощност и прецизност: Диодната лазерна технология осигурява дълбоко проникване, ефективно унищожаване на космените фоликули и дълготрайни резултати.
- Компактен и удобен дизайн: Ръкохватките са ергономично проектирани, а новата магнитна връзка улеснява бързата смяна и настройка по време на работа.
Какво прави EsthePro DUO уникален?
- Бързи резултати: С възможността за две ръкохватки в действие, всяка процедура отнема значително по-малко време, като същевременно предоставя максимална ефективност.
- Тиха и икономична работа: Благодарение на усъвършенстваните технологии, апаратът работи с намален шум и по-ниска консумация на енергия.
- Персонализирано лечение: Вълните на лазера могат да бъдат адаптирани за различни типове кожа, което го прави подходящ за широк кръг клиенти.
EsthePro DUO е перфектното решение за естетични центрове, които искат да предоставят висококачествени услуги на своите клиенти, като същевременно увеличат капацитета и приходите си.
👉 Инвестирайте в бъдещето с EsthePro DUO – възползвайте се от иновацията, която гарантира успех!
КЛИНИЧНИ РЕЗУЛТАТИ
Защо да инвестирате в EsthePro DUO: Революционният апарат за лазерни процедури
EsthePro DUO е съвременен диоден лазерен апарат, съчетаващ иновативна технология с практичен дизайн, за да предостави максимална ефективност и удобство за естетичните центрове и клиники. Създаден с фокус върху нуждите на професионалистите, този апарат гарантира висока възвръщаемост на инвестицията и конкурентно предимство.
Основни предимства на EsthePro DUO:
Две ръкохватки, работещи едновременно: Революционен подход, който позволява едновременно третиране на две различни зони, работа от двама терапевта върху един клиент или едновременно върху двама пациента, спестявайки време и увеличавайки производителността.
Интелигентен интерфейс и удобство: Големият 15.6-инчов сензорен екран с Android система прави управлението на процедурите изключително лесно и интуитивно за оператора. Опция да извадите екрана лесно и удобно за да контролирате апарата от разстояние с WI FI технология и отдалечен достъп.
Изкуствен интелект (AI): Интегрираната AI технология анализира кожата и окосмяването на клиента, като автоматично задава оптималните параметри за безопасни и ефективни процедури само за секунди.
Прецизност и резултати: С четири работни дължини на вълната като 755nm, 808nm, 940nm и 1064nm EsthePro DUO осигурява изключително ефективно премахване на нежеланото окосмяване, подходящо за различни типове кожа.
Ниска консумация на енергия: Благодарение на модерната охлаждаща система и икономичния дизайн, апаратът предлага дълготрайна и устойчива работа без блокиране и засечки в системата 24 / 7 на Ваше разположение.
Интуитивен интерфейс: 15.6-инчов цветен сензорен екран с интуитивен дизайн за лесна работа и бърза настройка на параметрите. Това намалява времето за обучение на персонала и повишава ефективността на процедурите.
Висока ефективност: EsthePro Duo предлага бързи и ефективни процедури с видими резултати. Създаден е да поддържа висока производителност, което го прави идеален за заети клиники и центрове за красота, стремящи се към максимално удовлетворение на клиентите.
Безопасност: Вградени охлаждащи системи охлаждащи до -18 градуса за по – малко от 2 минути, осигуряват комфорт и безопасност на пациента по време на процедурите. Това гарантира минимален риск и максимално удовлетворение, което е ключово за запазване на доверието на клиентите.
За кого е подходящ EsthePro DUO
- За естетични клиники, козметични салони и студиа, които искат да увеличат обема си на обслужване и да предоставят най – доброто на клиентите си.
- За инвеститори, които търсят модерна технология с бърза възвръщаемост.
- За професионалисти, които се нуждаят от безопасен, ефективен и лесен за работа апарат.
EsthePro DUO е иновацията, която ще трансформира вашата практика и ще гарантира удовлетворението на вашите клиенти.
Инвестирайте днес в бъдещето на естетичната медицина с EsthePro
DUO – апаратът, който съчетава висока ефективност, иновация и удобство за вас и вашите клиенти!
Защо да изберете EsthePro DUO за вашата практика?
Този иновативен апарат предоставя мощно решение за лазерна епилация, съчетавайки ефективност и безопасност с най-съвременна технология. Благодарение на възможността да използва две ръкохватки едновременно, EsthePro DUO увеличава капацитета ви за обслужване на клиенти, като същевременно гарантира отлични резултати. Инвестирайте в апарат, който оптимизира възвращаемостта на вашия бизнес и осигурява конкурентно предимство. Осигурете на вашите клиенти най-доброто в естетичните процедури с EsthePro DUO!
първа иновация две ръкохватки работещи по едно и също време
Интуитивен 15.6 inch интерфейс WI FI AI дистанционен
първата най - Висока ефективност превъзходащ всеки конкурент
до -18° за 2 минути първото адаптивно охлаждане
Предимства на EsthePro DUO: Идеалното решение за вашата практика и пациенти
Разширете обхвата на вашите услуги:
EsthePro DUO е оборудван с революционна диодна лазерна технология, която ви позволява да предлагате висококачествени и безопасни процедури за лазерна епилация. Благодарение на две ръкохватки, които работят едновременно, този апарат увеличава ефективността и ви дава възможност да обслужвате повече клиенти за по-кратко време.Намалете разходите и максимизирайте пространството:
Със своя иновативен и компактен дизайн, EsthePro DUO оптимизира разходите ви, като комбинира две ръкохватки в една система, без да прави компромис с ефективността. Това го прави идеален за клиники, които искат да предложат модерни технологии, дори и с ограничено пространство.Повишете конкурентоспособността:
EsthePro DUO ви дава възможност да предоставите на своите клиенти най-новите решения за лазерна епилация. Инвестирайте в апарат, който осигурява висок стандарт на обслужване и резултати, които изграждат доверие и увеличават вашата репутация като лидер на пазара.
Какво ще предложиш на твоите клиенти и научи как те ще се доверят напълно
Постигане на естетичните цели с по-малко сесии:
EsthePro DUO използва усъвършенствана диодна лазерна технология, която гарантира бързи и ефективни резултати. Това означава, че пациентите могат да постигат желаните резултати с по-малко сесии, спестявайки време и пари, което повишава тяхната удовлетвореност.Минимален дискомфорт и безопасност:
С благодарност на иновативната охлаждаща система, процедурите с EsthePro DUO са комфортни и безопасни за пациентите. Минималният дискомфорт по време на процедурата увеличава тяхното доверие и ги насърчава да се върнат за допълнителни услуги.Дълготрайни резултати:
EsthePro DUO осигурява на пациентите си трайни резултати. Технологията прониква дълбоко в кожата, гарантирайки изключителни ефекти, които не само подобряват външния вид, но и увеличават удовлетворението от процедурите, създавайки база за повторни посещения.
Технически Спецификации
Мощност
3000 W
лазерни импулси
над 70 000000 млн. шота световен лидер
Охлаждаща система
първата 360° система Вода + въздух + полупроводник + охлаждащ гел
With 360° TEC Cooler +Air Cooling + Water Cooling + Heat Sink
Размер на спота
55*15mm, Φ8mm, 15*30mm
Ръкохватки
две идентични ръкохватки + AI сканираща
Дисплей
15.6 -инчов цветен сензорен OLED дисплей
Oхлаждане
- 18° само за 2 минути
Дължина на импулс
1ms~400ms
Честота
1~20Hz
Дължина на вълната
755 nm, 808 nm, 940 nm, 1064 nm
Международно Признати Сертификати и Одобрения за Най-Високи Стандарти на Безопасност и Ефективност
Нашите апарати са проектирани с най-новите технологии и компоненти от водещи доставчици в САЩ и Германия. Те са сертифицирани по международни стандарти (FDA, CE), което гарантира тяхната безопасност и ефективност. Освен това, предлагаме цялостна поддръжка и обучение, за да гарантираме, че вашите клиенти ще получават най-добрите възможни резултати. EsthePro DUO се отличава с уникална AI технология, която оптимизира процедурите и повишава резултатите. Две ръкохватки, работещи едновременно, ви позволяват да обслужвате повече клиенти за по-кратко време. Вграденият охлаждащ механизъм гарантира безопасност и комфорт за пациентите, а модерният дизайн осигурява конкурентно предимство.
ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ
EsthePro DUO предлага иновативна технология с възможност за работа с две ръкохватки едновременно, което значително увеличава ефективността и намалява времето за възвръщаемост на инвестицията. Клиниките споделят, че апаратът започва да генерира печалби в рамките на първите няколко месеца на активна употреба.
Предоставяме подробни обучения, които обхващат всички аспекти на работа с EsthePro DUO – от настройките и управлението до процедурите и оптимизирането на резултатите. Нашите експерти гарантират, че вашият персонал ще бъде напълно подготвен.
EsthePro DUO се предлага с гаранция от 2 години, която покрива всички производствени дефекти и осигурява безплатно обслужване през гаранционния период. Гаранцията е създадена, за да гарантира вашето спокойствие и дългосрочна надеждност.
Да, предлагаме гъвкави планове за изплащане, които са адаптирани към нуждите на всяка клиника. Свържете се с нашия екип, за да обсъдим най-доброто решение за вашия бизнес.
Нашите апарати са проектирани с най-новите технологии и компоненти от водещи доставчици в САЩ и Германия. Те са сертифицирани по международни стандарти (FDA, CE), което гарантира тяхната безопасност и ефективност. Освен това, предлагаме цялостна поддръжка и обучение, за да гарантираме, че вашите клиенти ще получават най-добрите възможни резултати.
EsthePro DUO се отличава с уникална AI технология, която оптимизира процедурите и повишава резултатите. Две ръкохватки, работещи едновременно, ви позволяват да обслужвате повече клиенти за по-кратко време. Вграденият охлаждащ механизъм гарантира безопасност и комфорт за пациентите, а модерният дизайн осигурява конкурентно предимство.
ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ ЗА АПАРАТА
EsthePro DUO е иновативна лазерна система с двойна ръкохватка, разработена за ефективна епилация и други естетични процедури. Благодарение на вградената AI технология и възможността за едновременно използване на две ръкохватки, този апарат предлага ненадмината прецизност и бързина.лазер за различни естетични процедури. Това позволява на клиники да разширят обхвата на предлаганите услуги с едно устройство.
EsthePro DUO съчетава висока мощност, дълготрайни резултати и комфорт за пациентите. Технологията му осигурява минимален дискомфорт по време на процедурата, а апаратът е проектиран за максимална производителност, което го прави идеален избор за всяка клиника.
Времето за процедура зависи от зоната на третиране. Благодарение на двойната ръкохватка, апаратът може да обработва по-големи зони за по-кратко време – обикновено между 10 и 30 минути.
Процедурата се извършва с помощта на диодни ръкохватки, които излъчват контролирана лазерна енергия, насочена към космения фоликул. Вградената охлаждаща система осигурява комфорт и защита на кожата по време на процедурата.
Резултатите обикновено са видими още след първата процедура. За дълготрайни ефекти се препоръчва серия от 4-6 сесии в зависимост от зоната и типа кожа.
Процедурите с EsthePro DUO са неинвазивни, което означава, че няма възстановителен период. Пациентите могат да се върнат към ежедневните си дейности веднага след процедурата.
Да, апаратът е сертифициран по най-високите стандарти за безопасност и разполага с вградена охлаждаща система, която предпазва кожата и минимизира риска от странични ефекти.
EsthePro DUO е подходящ за третиране на всички части на тялото, включително лице, крака, подмишници, бикини зона, гръб и гърди, абсолютно всички зони без изключения!
За оптимални резултати се препоръчва серия от 4-6 процедури, в зависимост от зоната, типа кожа и дебелината на косъма.
Процедурите са безопасни и неинвазивни. Понякога може да се наблюдава леко зачервяване, което изчезва в рамките на няколко часа.
Още въпроси?
Възползвайте се от безплатна бизнес консултация с нас!